Koss | Headphones | KPH8k | Wired | On-Ear | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross depth master carton | 220 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 94 dB |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | The Koss KPH8 is a lightweight on-ear stereophone with a unique D-Profile ear cup for added comfort. It features a dual entry 4- foot cord. |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.077 kg |
| Net weight master carton | 0.44 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 768 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KPH8k |
| Sagedusvahemik | 80-18.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Tare weight master carton | 0.153 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.001936 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones kph8k wired on-ear black, 195603, koss, korvaklapid

